TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Transport międzynarodowy / Spedycja międzynarodowa

T.S.H. POLMAR to międzynarodowa firma transportowa, mająca siedzibę w Bolesławcu, na terenie województwa dolnośląskiego. Działamy na terenie krajów Unii Europejskiej. Nasze samochody docierają w każde miejsce w kraju oraz za granicą.

Organizujemy przewozy:

  • drobnicowe
  • całopojazdowe,
  • a także transport specjalistyczny (przewóz papieru w rolach).

Odbiór oraz dostarczanie przesyłek realizowane są 7 dni w tygodniu 24h na dobę.

Naszą firmę transportową wyróżnia wszechstronność i profesjonalizm. Obsługujemy wszystkie branże, wykluczając ładunki niebezpieczne (ADR).

Dbamy o terminowość dostaw. Przewoźnicy T.S.H. POLMAR – to zaufani kierowcy, którzy zawsze na czas dowożą towar w wyznaczone miejsce. Ich sprawna współpraca ze spedytorami sprawia, że jesteśmy niezawodni. Ściśle nadzorujemy każdy transport. Nasze samochody są wyposażone w nawigację GPS a przewoźnicy posiadają własne nawigacje przenośne – dzięki temu zawsze wiemy, gdzie znajduje się przesyłka. Z nami możesz liczyć na bezpieczny i pewny transport międzynarodowy i krajowy.

Firma transportowo spedycyjna T.S.H. POLMAR posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej przewoźnika OCP w wysokości 250.000€. Jest członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Przewoźników Międzynarodowych, posiada wszelkie wymagane licencje krajowe i międzynarodowe oraz Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika. Kierowcy przechodzą systematyczne szkolenia z zakresu prawa transportowego.

Jako międzynarodowa firma transportowa duży nacisk kładziemy na znajomość przepisów i norm obowiązujących w branży transportowej, w tym treści Konwencji CMR (Konwencja o umowie międzynarodowego przewozu drogowego towarów) oraz przepisów AETR (umowa regulująca kwestie związane z maksymalnym czasem pracy kierowcy zawodowego).