TABOR POLMAR

Firma transportowo spedycyjna T.S.H. POLMAR dysponuje nowoczesną flotą samochodową, a w związku z ciągłym rozwojem stale poszerza swój tabor. Priorytetem firmy jest bezpieczny i niezawodny transport – dlatego zdecydowaliśmy się na zakup sprawdzonych pojazdów użytkowych MAN TGX, należących do niemieckiego koncernu MAN SE. Ładowność samochodów wynosi 24 tony. Nasze pojazdy są regularnie serwisowane.

Posiadamy naczepy typu standard, „burto firana”, a także specjalistyczne naczepy typu „JOLODA” do przewozu papieru w rolach, z możliwością załadunku bokiem, górą i tyłem. Wszystkie pojazdy wyposażone są w GPS, a kierowcy posiadają przenośne urządzenia nawigacyjne.

Ze względu na fakt, iż zawodowo zajmujemy się transportem – w sposób szczególny czujemy się odpowiedzialni za środowisko. Skutecznie ograniczamy emisję spalin, stosując samochody spełniające europejską normę EURO5.

Niezawodny tabor w połączeniu z wysokimi kompetencjami kierowców zapewnia efektywny transport międzynarodowy w krajach Unii Europejskiej.