FIRMA TRANSPORTOWA POLMAR

POLMAR ForAgri to profesjonalna firma transportowa z Bolesławca na Dolnym Śląsku, działająca na rynku od 2008 r. Największą wartością firmy są nasi ludzie. To wykwalifikowani specjaliści, którzy rzetelnie i z dużym zaangażowaniem wykonują powierzone im zadania z zakresu transportu i spedycji międzynarodowej. Tworzymy zgrany zespół ludzi, dla których praca jest nie tylko obowiązkiem, ale dostarcza także dużo satysfakcji i pozwala realizować swoje pasje. Wspólnie budujemy jakość firmy, która oferuje transport międzynarodowy i krajowy na najwyższym poziomie.

Wiemy, że każdy z naszych klientów ma odmienne oczekiwania. Dzięki umiejętności dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb każdego z nich, stale zdobywamy uznanie wśród coraz większej ilości przedsiębiorców – a Ci, którzy już raz zdecydowali się na nasze usługi – ponownie korzystają z naszej oferty. Misją POLMAR ForAgri jest budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami – opartych na wzajemnym zaufaniu i satysfakcji. Stawiamy na stały rozwój oraz solidne wykonywanie swojej pracy.

Nasza siedziba mieści się w Bolesławcu, w woj. dolnośląskim. Zapraszamy wszystkich szukających firmy transportowej we Wrocławiu oraz okolicach!

Jako międzynarodowa firma transportowa obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Nasza oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę produktów.


POLMAR ForAgri jest oficjalnym sponsorem Klubu Sportów Walki – Gladiator w Bolesławcu.

Logo KSW Gladiator

Wiemy, że w biznesie, tak samo jak w sporcie, liczą się takie wartości, jak pracowitość i wytrwałość w dążeniu do celu. Ponadto ważne jest dla nas wspieranie lokalnej społeczności oraz miasta, z którego sami pochodzimy. W związku z tym solidarnie towarzyszymy sportowcom z Bolesławca i okolic w ich sportowych zmaganiach. Dzięki naszemu dofinansowaniu młodzi zawodnicy mają szansę uczestnictwa w zawodach, obozach treningowych oraz seminariach. Czerpiemy ogromną satysfakcję z faktu, iż działania podjęte przez nasz zespół pozwalają im rozwijać swoje talenty i sportowe pasje.